У Франківську, через халатність лікаря, новонароджене немовля опинилося в реанімації

У Франківську породілля звинувачує лікаря Івано-Франківського обласного перинатального центру у халатності.
Про це на сторінці у Фейсбук написали друзі та мати породіллі.

17 травня у Ганни Козак, минув термін вагітності. Вони звернулися у Івано-Франківський обласний перинатальний центр, де після огляду їй порекомендували підійти 24 травня. Після прийому 24 травня вагітну попросили підійти у понеділок, 27 травня.

Як повідомляє мати Ольга Ярославівна, лікар Спетрук Володимир Миколайович штучно стимулював пологи її дочці та тримав на гінекологічному кріслі з 20-ї вечора 27 травня до 4 ранку 28 травня (8 годин замість 3-4 максимально допустимих). Зі слів лікаря, він думав, що жінка народить сама.

Лише коли зникло серцебиття дитини, він почав кричати, щоб жінка бігла за ним коридором у операційну, де він буде її кесарити, – розповідає пані Ольга.

Внаслідок кесаревого розтину на світ з’явилося немовля вагою 4.200 з гіпоксією головного мозку. Дитина перебуває в реанімації в край важкому стані. Лікар-неонатолог не дає навіть 0,01% шансу на життя.

Слід зазначили, що, за словами родичів, вагітність Ганни проходила без жодних ускладнень та аномалій.

Також родичі додають, що лікар після цієї ситуації уникав зустрічі, але коли зрозумів, що ситуація не буде замовчуватися, прийшов і попросив вибачення.

Родичі шоковані цією ситуацією. Вони не збираються так просто все залишати, але зараз більше заклопотані станом немовляти та мами, яка перебуває у депресії.

Зараз горе-лікар перебуває у відпустці.

Читайте також:  Голова фракції УКРОПу в Івано-Франківській міськраді потролив "свободівців"

Джерело.

загрузка...