Згорів за місяць: Притула розповів про горе в сім’ї

Сергій Притула розповів про трагедію, яка сталася в його родині. Український телеведучий поділився спогадами про смерть батька від раку.
За словами Сергія Притули, його батько “згорів” дуже швидко – буквально за місяць. Шоумен розповів, що тато скаржився на болі в спині і кашель, але до останнього відкладав обстеження. Коли ж дізналися, було надто пізно.

Ведучий поділився спогадами про мужність свого батька, який напередодні смерті покликав Сергія і його брата, поділився життєвими настановами і попросив дбати про маму.

“За три дні до смерті викликав нас зі старшим братом на чоловічу розмову. Дав настанови на життя, попросив дбати про маму, відзвітував про відсутність боргів і попросив, щоб подібний баланс коштів у сімейних бюджетах був для нас правилом!” – згадує Притула.

Сергій пише, що свого десятирічного сина виховує, опираючись на багато тез із тієї розмови з татом.

Притула каже, що захоплюється силою і відвагою журналістки Яніни Соколової, яка нещодавно поборола рак. У своїй публікації він пише про те, що Яніна, як і його тато, не розкисла, не виплюхнула свою проблему на широкий загал, щоб стати об’єктом для співчуття.

Читайте також:  На підборах та у короткій сукні: донька Кузьми Скрябіна показала ефектне фото

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...