У Римі ввели нові правила поведінки для туристів

Деякі порушення передбачають лише догану і попередження від місцевих поліцейських, але інші можуть призвести до штрафу.

У столиці Італії Римі ввели нові правила поведінки для туристів. Як повідомляє The Independent, міська рада італійської столиці заборонила чоловікам ходити по вулиці з оголеним торсом. Крім того, тепер не можна їсти їжу, яка може забруднити, біля деяких пам’яток, в тому числі фонтану Треві. У фонтанах також не можна купатися. А в питних фонтанчиках заборонено торкатися губами до води – можна тільки набирати воду в пляшки. Крім цього, заборонено також вішати “любовні замки” на поручнях мостів. Не можна переодягатися в римських центуріонів у туристичних точках і брати гроші за фотографії. Влада Риму також заборонила рекламу квитків, які дають привілей потрапити без черги в найбільші пам’ятки міста – музеї Ватикану і Колізей.

Заборонено пересуватися Іспанськими сходами з валізою на коліщатках або коляскою. Деякі порушення передбачають лише догану і попередження від місцевих поліцейських, але інші можуть призвести до штрафу до 450 євро або заборони на появу в районі.“Рим вітає відвідувачів і завжди буде вітати, але це не означає терпіти погане поводження і шкоду, заподіяну нашому місту”
, – сказала мер Риму Вірджинія Раггі.

Вона додала, що буде писати в іноземні посольства з проханням ознайомити громадян з новими правилами при відвідуванні міста. “Старі правила були оновлені, щоб пристосуватися до потреб сучасного суспільства”, – додав заступник голови управління кадрів і безпеки в Римському раді Марко Карділлі.

Читайте також:  ФБР рекомендувало Twitter більше боротися з тероризмом

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...