facebook

7-річна дівчинка вночі блукала по Надвірній. Її братик і сестричка були вдома біля нетверезої матері

Минулої ночі близько 02:00 на лінію 102 надійшло повідомлення, що в місті Надвірна неподалік АЗС знаходиться дитина без нагляду дорослих. До поліції подзвонив чоловік, повідомляє пресслужба обласної поліції.

Слідчі, що виїхали на місце, встановили, як звати дівчинку, що їй 7 років, та розпитали про маму. Поліцейські з’ясували, що мама перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Тому дитину передали сестрі мами, у якої на утриманні на той час була ще одна дитина нетверезої жінки 5 років.

За місцем проживання нетверезої мами виявили ще двох дітей – дівчинку та хлопчика. Їх також тимчасово направили до тітки.

Наразі складено протокол за ст.184 КУпАП. Подальша доля діток вирішуватиметься. Також поліцейські будуть спілкуватися з мамою, коли вона протверезіє.

Більше про цей випадок у мережі розповіла очевидиця Ольга Гураль.

“Вчора вночі ми, проїжджаючи через Надвірну побачили, як по узбіччі дороги йде дитя – дорога безлюдна, машин небуло, як не як 2:00 год ночі!!! Ми зупинились біля неї, розпитали куди і чому вона сама прямує. Виявилось, що дівчинку звуть Світлана, і мешкає вона в селі Мирне адвірнянського р-ну. На питання звідки йде, дитина сказала, що мама відвела її в гості до свого друга, і там залишила, і що цей самий друг сказав дитині, щоб вона йшла додому, в другій ночі, щоб йшла собі десь 8 км!!!! Звичайно ми викликали поліцію і вже разом з ними поїхали шукати домівку.

Дитина в 6 років прекрасно знає, як до неі дійти (бо ж напевне, це не вперше).

Ми коли зайшли в той дім, то я аж немаю слів, я не знаю, як то описати ті умови, в яких вона бідолашненька живе. Там ще є троє діток, хлопчик 14 років і меньшенькі дівчатка. Запах у хаті був такий, що дихати неможливо просто! Десь за 5 хв звідкись з’явилась горе-матір і почала висловлювати своє незадоволення тим, що дівчинка кудись пропала.

Як вона виглядала, думаю, і так зрозуміло. Я не знаю, як би правильно це написати, як «коректно» розповісти, про ту біду, але інакше це назвати не можу. Це біда!!! ВЕЛИКА БІДА, коли матері немає діла до своїх дітей, ВЕЛИКА БІДА, коли в кожного, хто це бачить поряд кожного дня « своя хата скраю», коли байдуже, як там ті «неблагополучні діти» через паркан живуть”, – розповіла жінка.

Ольг просить у мережі звернутися до людей, які можуть допомогти виршити проблему – соціальні служби, притулки, журналісти, хто займається такими проблемними сім‘ями.

“Не моя справа судити, Бог всім суддя, але як мама маю сказати: діти на таке жахіття не заслуговують, це як мінімум”, – пише Ольга Гураль.

Джерело.

загрузка...