Чубаров: Путін зламає щелепи об Україну!

Путін зламає щелепи об Україну, а шляхи повернення Криму повинні бути чітко визначені.

Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у понеділок під час акції, присвяченої пам’яті 71-ї річниці депортації кримських татар, яка проходила на Майдані Незалежності в Києві, передає кореспондент Укрінформу.

Мітинг відбувся за участі лідерів кримськотатарського народу та активістів національного руху кримських татар.

“Та Росія, яку багато хто в Україні називали братською, та Росія, яку ще донедавна називали стратегічним партнером, при Путіні дочекалася саме того моменту, коли українське суспільство ціною багатьох сотень життів виходило на шлях свобод. Вони дочекалися, коли наша держава була самою слабкою за ці останні 23 роки. Ці “брати” відразу захопили наші землі. Вони захопили Крим, полізли на Донецьку та Луганську області“, – підкреслив Чубаров.

За словами Чубарова, “такі, як Путін, хочуть, щоб ми забули минуле. Забудемо минуле – серед нас з’являться свої путіни“. На його переконання, в Україні повинні бути вироблені чіткі заходи, спрямовані на повернення Криму.

Голова Меджлісу також закликав міжнародне співтовариство долучитися до процесу повернення Криму Україні, а кримськотатарському народу – його землі.“Я дуже сподіваюся, що Путін зламає щелепи об Україну. І росіяни теж повернуться до своєї пам’яті. Я їм цього бажаю”, – зазначив він.

Захід, який зібрав кримських татар, українців, азербайджанців, турків, грузинів, почалося з виконання гімнів України та кримськотатарського народу, а також молитви.

Біля стели Незалежності до учасників мітингу також звернулися голова Конгресу національних громад України, політв’язень радянських таборів Йосип Зісельс, кримський громадський діяч Андрій Щекун, командир підрозділу “Крим” Іса Акаєв, голова Спілки татар Литви, представник Меджлісу кримськотатарського народу в Литві Адас Якубаускас.

Читайте також:  Уряд продовжив газові пільги для населення

Джерело – http://www.ukrinform.ua/ukr/news/chubarov_putin_zlamae__shchelepi_ob_ukraiinu_2054459