Кинув в магазині: у Львові горе-батько довірив 3-річну дочку “другу” (фото)

Невідомий привів дівчинку в торговельний заклад, залишив її, а сам тихо пішов


У Львові кинули маленьку дівчинку в магазині, після чого працівники ювенальної превенції Галицького відділу поліції забрала дитину у відділ, а правоохоронці звернулися до українців з проханням допомогти встановити батьків малечі.

Пізніше з’ясувалося, що 3-річну дівчинку батько залишив зі своїм другом, який зайшов з дитиною у магазин на вулиці Куліша, 23 і просто залишив там. Про це розповів депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич у своєму Facebook 9 липня.Чоловіка з дівчинкою в магазині зняла камера відеоспостереження, встановлена біля продавців.

Дивна історія з кинутою дитиною поставила “на вуха” поліцію області. Дівчинка нічого не говорила, і правоохоронці просили відгукнутися усіх, кому відомо ім’я та адреса проживання малечі або її рідних. Вирішувалося питання про поміщення її у Будинок дитини.

Спочатку передбачалось, що це дитина з Зарудців (Зашків), і її удочерила з сестрою родина зі Львова. Пізніше ця інформація не підтвердилася.

Зінкевич розповів, що знайшовся батько дівчинки разом з бабусею, мати померла торік у серпні.
“Батько залишив дитину з другом, який завів її в магазинах і залишив – поки всю ситуацію встановлюють”, – написав він.

Зараз дитина залишиться у притулку.

Користувачі мережі обурюються таким ставленням дорослого до дитини і дивуються, чому батько дівчинки залишив її з таким “відповідальним” другом.

Читайте також:  “Cмeртeльнa ДTП у Харкові”: Друзі пoкiйнoгo Олександра Євтєєва поділилися спогадами про нього (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...