Чотири пари малюків: Встановили рекорд за народженням двійнят

Всі пологи були зроблені шляхом кесаревого розтину

В пологовому будинку Херсона за добу жінки народили чотири двійні. Такого плідного дня медики тут давно не пам’ятають. Як повідомляється у сюжеті ТСН, всі пологи були зроблені за допомогою кесаревого розтину. В результаті рекорду дітородіння на світ з’явилися шість дівчаток і два хлопчики.

Наголошується, що дві пари малюків народилися передчасно, а дві пари точно в термін. Недоношені дітки зараз підключені до апарату штучного дихання.

“У всіх чотирьох випадках вагітність настала природним шляхом. У двох випадках діти народилися в строк, а у двох передчасно і зараз потребують підтримки дихання”, – розповіла завідуюча акушерським відділенням Тетяна Ващенко.

Цікаво, що для трьох мам – це перші діти, і лише тільки для четвертої жінки – це вже п’яті пологи. Всім трьом мамам первістків 31 рік.

У двох пар народилися дівчатка, у двох інших – різностатеві двійнята, яких ще називають “королівськими”.

“Ми подивилися історичні архівні документи. Не знайшли таких фактів, що так ось могло статися – протягом однієї доби надійшло чотири жінки з двійнятами. Імена всіх діток медики вивчили напам’ять: Аліна, Ілона, Богдан, Христина, Іван, Вікторія, Христина, Поліна. В храмі навіть провели спеціальну службу за здоров’я новонароджених. Зараз дві пари малюків вже готуються поїхати додому, а ще дві двійні випишуть через кілька днів”,- сказав головний лікар Херсонської міської лікарні імені Тропіних Леонід Ремига.

Читайте також:  Про щеплення в Італії: чому малюків у дитсадку зустрічають озброєні люди, а батьків притягують до суду

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...