У підвалі багатоповерхівки змія привела потомство: люди налякані (Відео)

Вже місяць мешканці багатоповерхівки по вулиці Короленка живуть у страху. Поряд з ними оселився величезний плазун. Він то є, то десь зникає, – йдеться в сюжеті телеканалу «ВІТА»

«Перший раз ми побачили її біля будинку. Вона довжиною близько 1,5 метра», – розповідає вінничанин Володимир.

Небажану сусідку вдалося сфотографувати. Викликали рятувальників, але впіймати змію не змогли. Бійці ДСНС не мають чим.А поки телефонували змієлову, змія заховалася.

«Змієлов сказав, що це щастя, якщо це хлопчик. А якщо це дівчинка, то будете мати скоро потомство», – каже пані Оксана.

Через деякий час в дворі дійсно з’явилося потомство. Підвал багатоповерхівки перевіряли рятувальники, але виявити змію не вдалося. Люди бояться, дітей самих на вулицю не пускають.

«Вона не вибирає, кого вкусити. Це ж змія», – запевняє місцева жителька Лариса.

Фахівці кажуть, що з фото важко розпізнати вид плазуна. Але припускають, що це можу бути маленький пітон або полоз – змія сімейства вужевих, неотруйна. Припускають, що змія могла втекти з чийогось тераріуму.

Люди бояться навіть сідати в автомобілі, припарковані біля будинку. «Двигун теплий. Не виключення, що вона може залізти десь туби грітися або на колесо», – додає Володимир.

Полювання на змію триває. Спеціалісти заспокоюють: плазуни ведуть нічний спосіб життя і самі по собі лякливі, головне – їх не чіпати, а одразу телефонувати рятувальника.

Читайте також:  Модель XL: названа переможниця другого сезону(фото)

Джерело.

загрузка...