Через загадкову хворобу обличчя чоловіка розпухло до аномальних розмірів (фото, відео)

Діагноз чоловікові досі не поставили.

Житель острова Лейте на Філіппінах Ромуло Пілапіл зіткнувся з невідомою хворобою, через яку його обличчя збільшилося в три рази. Проблеми зі здоров’ям у чоловіка почалися три роки тому. Його турбував сильний свербіж в очах та носі, передає Daily Mail.

Лікарі вирішили, що у Пілапіла синусит й виписали йому ліки. Але препарати не допомагали, а обличчя 56-річного чоловіка опухало дедалі сильніше з кожним днем. Місцеві лікарі не змогли поставити Пілапілу точний діагноз й направили його на консультацію до столиці Філіппін Маніли. Але на це у нього не вистачило грошей. Незабаром проблема ускладнилася: у чоловіка настільки розпухли повіки, що він перестав бачити й щодня підкладає під набряклі повіки ватні тампони.

Філіппінець вимушено пішов з роботи. Востаннє Пілапіл відвідував лікарів у 2018 році. Його родичі сподіваються, що після розголосу цього випадку в ЗМІ чоловікові зможуть допомогти небайдужі.
Читайте також:  Рівненські поліцейські розповіли шокуючі подробиці різанини, внаслідок якої постраждав півторарічний хлопчик (відео)

Джерело.

загрузка...