“Кращий варіант – змінити країну для проживання”: Зеленський влаштував тотальну чистку на Житомирщині. Звільнити!

У понеділок, 12 серпня, в Житомирській області проходить нарада з питання незаконного видобутку бурштину за участю президента України Володимира Зеленського та правоохоронців. Про це пише Житомир.info.

Нарада проходить в Олевській райдержадміністрації. Олевськ є центром незаконного видобутку бурштину. В ході заходу Володимир Зеленьскій доручив звільнити керівників двох райвідділів поліції. Про це він сказав після доповіді начальника Нацполіціі Сергія Князєва по боротьбі з незаконним видобутком бурштину.

“Хто такий” Пірат “Віктор Олійник?Є якісь кримінальні справи щодо цієї людини? Я не буду зараз називати всі прізвища, я думаю ці люди зараз нас слухають: кращий варіант, щоб вони збирали свої речі і змінили країну свого життя, це буде для них м’який варіант. Керівників райвідділів поліції Олевського та Овруцького району я вас дуже прошу звільнити“, – сказав Володимир Зеленський звертаючись до Князева.

Він також питав у начальника ГУНП В’ячеслава Печененка про результати боротьби з незаконним видобутком бурштину та запропонував йому звільнитися.

“Я вам рекомендую дуже покинути свій пост. Буду говорити з паном Аваковим і паном Князєвим. Може ви нормальна людина і в схемі не були, але ви не можете зробити нічого з” бурштиновими піратами “Житомирської області”, – сказав Зеленський.

“Звертаюся до пана Князєва і Баканова.

І так, Рівненська область: Рокитнівський, Дубровицький, Володимирецький, Зарічненський і Сарненський райони – керівників райвідділів (поліції – ред.), будь ласка, звільніть. Вони не допомагають нашій країні, а потім ми розберемось, хто в схемі з них, а хто ні.

Житомирська область – Олевський та Овручцький райони і Волинська область – Ратнівський і Лубешивський райони. Це я до пана Князєва.

До пана Баканова – змінюйте голів СБУ у трьох областях Рівненська, Волинська і Житомирська області.”

Читайте також:  В Україні зросте прожитковий мінімум

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...