На Прикарпатті приймає вітання із 88-річчям ветеран ОУН-УПА Ілля Сливінський. ФОТО

Колектив громадської приймальні нардепа Олександра Шевченка привітав із 88-річчям ветерана ОУН-УПА Іллю Сливінського. Ветерану вручили букет, вже традиційно, жовто-блакитних квітів і подарували картину з двома ангелами-охоронцями, пояснюючи її тим, що шлюб подружжя Сливінських триває вже, слава Богу, 63 роки, а янголятка є свідченням того.
 167114541__large

З днем народження відомого ветерана вітали помічник народного депутата України Олександра Шевченка Юрій Стицюк разом з колективом громадської приймальні, а також голова ОУН Віталій Цапович.

Ілля Сливінський разом з дружиною Тетяною радо зустрічав гостей на своєму подвір’ї. Гості зичили імениннику здоров’я і віддали шану його героїзму і важкій “бандерівській долі”.

Олександр Шевченко особисто не мав змоги привітати іменинника, тому зробив це в телефонному режимі.

Також колектив громадської приймальні нардепа Олександра Шевченка за сприяння самого депутата передав ветерану-патріоту дороговартісні ліки, без яких пан Ілля не може обходитись.

“Ілля Юрійович відбув у підпіллі, і половину життя прожив під фальшивими документами, тому здоров’я його дуже підірване, і без цих ліків він би не міг підійти навіть до тих пам’ятників, які відкрив в попередні роки. Тому ветеранам УПА треба допомагати конкретними справами, а не лише раз у рік перед виборами згадувати про них і красуватись на їх фоні, використовуючи для політичної агітації. Цим людям треба допомагати конкретними справами, щоб вони ще прожили багато років” — наголосив Віталій Цапович і додав, що якби кожен потенційний кандидат у мери міста прибрав з вулиць два-три білборди зі своєю політичною рекламою, то це б заощадило декілька тисяч, які можна було б витратити безпосередньо для потреб конкретних людей, які живуть і дбають про громадське життя нашого краю. Тобто ці кошти можна витратити на ті ж банальні ліки, які зараз є важкодоступними для пенсіонерів.

Читайте також:  Майже 7 тисяч українців привітали Шевченка з днем народження у твітері (огляд соцмереж)

Завдяки Іллі Сливінському в 2007 році на День Незалежності в селі Микитинці, де й мешкає ветеран, було встановлено погруддя Степанові Бандері.Пізніше, в 2010 році в центрі села встановили погруддя Лесі Українці, яке є єдиним в нашій області, а в 2011-му — біля школи встановили скульптуру янгола. Ще в 90-х роках при вїзді в село поставили капличку. І все це завдяки наполегливості і титанічній роботі громадського діяча Іллі Сливінського.

Керівники культури нашого міста вже навіть натякали, що забагато вже тих пам’ятників, на що пан Ілля сказав: “Ніколи не забагато того, чим маємо гордитися”.

Микитинецькій школі Ілля Сливінський подарував комп’ютер, музичний центр і акордеон, за що учні йому безмежно вдячні і завжди раді бачити у себе в гостях.

Пам’ятаймо про подвиги людей, котрі віддано боролися за українську незалежність.

Також 22 травня делегація від організації ОУН-УПА та нардепа Олександра Шевченка разом з Іллею Юрійовичем їдуть в село Тишківці Городенківського району, звідки походить родина головного командира УПА Романа Шухевича. Село святкуватиме храмове свято і в цей день там відкриють Хрест всім полеглим героям України, героям АТО.

джерело http://firtka.if.ua/?action=show&id=77261