Затримані офіцери заперечують своє звільнення з армії РФ

Александров підтвердив наявність російської армії на Донбасі.

1627542

Затримані російські спецназівці заявляють, що самі не звільнялися з лав збройних сил РФ. Про це Олександр Александров та Євген Єрофєєв сказали в інтерв’ю Новой газете.

“Чинний військовослужбовець (збройних сил РФ, – ред.). У всякому разі був. Ну, наскільки мені відомо, сам я не звільнявся, рапортів жодних не писав”, – сказав Александров.


Він зазначив, що виконував наказ керівництва. “Був наказ, і як військовий я його виконував.Відрядження таке”, – сказав Александров.

На прохання журналіста прокоментувати слова дружини Александрова, яка заявляла, що він звільнився з лав армії Росії, спецназівець відповів, що не знав цієї інформації і шокований.

На питання журналіста про те, чи є армія РФ на Донбасі, Александров відповів ствердно.

“Як бачите, вона є. Просто невигідно зізнаватися в цьому”, – зазначив військовий.

Також він додав, що за службу на підконтрольних ЛНР і ДНР територіях керівництво обіцяло подвійну зарплату.

Другий спецназівець, Євген Єрофєєв, також спростував інформацію Міноборони Росії про своє “звільнення”.

“Я ще не звільнявся. Просто така ситуація, інформаційний вакуум, до нас ніхто не приходить з нашого як би посольства, ніхто з нами не зустрічається, не розмовляє. Жодного разу не бачив ніякого представника нашої країни, хоча є громадянином Росії. Не знаю, що зараз взагалі відбувається і у що все виллється. Але сподіваюся, що все буде добре. Повернуся до батьків, до дружини”, – сказав Єрофєєв.

Читайте також:  Уперше в армію РФ призвали переселенця з Донбасу