Таким як Порошенко дають по 200 років в’язниці: у США зробили гучну заяву. Ніхто не очікував

Американський політик і інвестор, звинуватив Петра Порошенка в корупції на мільярди доларів
За словами громадянина США, п’ятий президент України і співтовариші всі п’ять років «працювали тільки на свої кишені».

В корупції на мільярди доларів Петра Порошенка звинуватив заступник глави Білого Дому Дональда Трампа, екс-радник мера Нью-Йорка Джуліані Сем Кислін, який приїхав в нашу країну в зв’язку з розслідуваннями проти колишнього глави України.

Сем Кислін прямо назвав Петра Порошенка корумпованим політиком, який всюди шукає вигоду.

«Він такий жадібний, як його обрали президентом – взагалі не розумію. Він де тільки міг, там і брав участь в корупції», – звинуватив колишнього президента України Кислін в розмові з українськими журналістами.

Відзначимо, з 2017 року Сему Кислін було заборонено в’їжджати в Україну через «захист економічних інтересів». Сам американець вважає, що це було особисте прохання Петра Порошенка. Однак тепер з приходом нового президента йому в Україні горить зелене світло.

Ще на початку весни цього року Сем Кислін пред’явив Порошенку серйозне звинувачення ¬- «геноцид українського народу». Також він розповів про корупцію з вугіллям, коли наша країна купувала його за завищеними цінами в ПАР і в Росії.

«Порошенко за час президентства вивів з України не менше 8 мільярдів доларів», – стверджує Кислін. Мільярдер називає себе обдуреним інвестором і прагне повернути вкладені кошти.

Також Кислін вважає, що генпрокурор України Юрій Луценко «своя людина в «сім’ї», який разом з колишнім главою України« працювали на свої кишені, а не на свій народ».

Сем Кислін підкреслив, що йому довелося звернутися до Держдепу США і попросить про те, щоб почалося розслідування проти Петра Порошенка. Екс-політик упевнений, що Порошенко понесе заслужене і справедливе покарання: «У США корупціонерам такого рівня як Порошенко, Кононенко і Грановський дають по 200-300 років в’язниці».

Читайте також:  Президент підписав закон щодо працевлаштування випускників вишів

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...