При Порошенку такого не було: Астролог приголомшив українців прогнозом на 2020 рік. Обраний!

Президент України Володимир Зеленський у своїй передвиборчій програмі заявляв, що прагне закінчити війну. За його прогнозами, цей кропіткий процес зі становлення миру на Донбасі може закінчитися успішно у наступному році.
Астролог Влад Росс також заявив, що війна в Україні може закінчитися наступного року.

“Зеленський – дійсно, той чоловік, за президентства якого може закінчитися війна. Він веде зовсім іншу політику, відмінну від політики Порошенко. Взяти хоча б недавній приклад – успішна операція з затримання Службою безпеки України російського судна, яке брало участь у захопленні українських моряків і суден у листопаді минулого року, але при цьому російські моряки були звільнені і відправлені додому в Росію. Це була блискуча операція і дипломатичний успіх Зеленського, нічого подібного не було при Порошенко. Адже це був свого роду жест доброї волі з боку України, після чого Росія буде зобов’язана повернути наших моряків”, – заявив він.

Подібна позитивна тенденція, за прогнозами Росса, буде зберігатися і надалі. Також астролог зауважив, що раніше за президентства Порошенку нічого подібного не ставалося.

“Зверніть увагу, що після зміни президента зменшилася кількість перестрілок на Донбасі. Все йде до того, що збудеться мій давній прогноз про те, що вже у 2020 році перестануть стріляти. Залишається сподіватися, що це станеться з першого календарного дня 2020 року. Тому що мій колишній прогноз говорив про те, що, швидше за все, вогонь припиниться в середині наступного року”, – зазначив астролог.

Читайте також:  Чекаємо хлопців удома! Зеленський зробив термінову заяву через повернення українських моряків

Джерело.

загрузка...