США розблокували доступ до безкоштовних інтернет-сервісів для жителів Криму

З-під дії санкцій виводиться низка мережевих функцій.

1628009
Міністерство фінансів США уточнило порядок застосування санкцій, введених щодо Криму, повідомляється на сайті відомства.

Йдетьсяпро користування програмним забезпеченням і послугами інтернету. Згідно з текстом ліцензії, з-під дії санкцій виводиться низка мережевих функцій.

Обмін даними приватними особами через інтернет, обмін миттєвими повідомленнями, чати та електронна пошта, соціальні мережі, обмін фотографіями і фільмами, перегляд веб-сторінок і блогів дозволяється за умови, що такі послуги широко доступні для громадськості на безоплатній для користувача основі.

При цьому надання послуг і використання програмного забезпечення і раніше, заборонено в інтересах осіб, що фігурують в списку санкцій.

Також заборонено, зокрема, надавати послуги веб-хостингу для комерційних цілей і реєструвати домени стосовно Криму.

Нагадаємо, президент США Барак Обама підписав указ про нові санкції проти Росії 19 грудня 2014року. За цим рішенням Вашингтон блокує активи будь-яких фізичних осіб і компаній, пов’язаних з Кримом.

Указ забороняє нові інвестиції жителів США в Крим, імпорт товарів, послуг, технологій у США з Криму, а також експорт, реекспорт, продаж і постачання товарів, послуг та технологій з США або особами, що проживають в США, в Криму.

Євросоюз ввів додаткові санкції проти Криму

Крім того, Обама заборонив американцям вести будь-який бізнес з компаніями, які контролюються жителями Криму, а також мають які-небудь фінансові або матеріальні відносини з цими особами. Також у США заборонений в’їзд всім, хто підпадає під дію указу.
За матеріалами: Lenta.ru

Читайте також:  Шведи знайшли біля своїх берегів затонулий російський підводний човен